Oz Batak

Kart Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 76.7 MB
  • Version 1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Oz Brain
Mobil cihazınız sizlere harika bir oyun fırsatı sunuyor.

Milyonların keyifle internet üzerinden ya da mobil cihazlardan keyifle oynadıkları batak oyunu yeni hali olan Öz Batak ile karşınızda. Sizde İOS mobil cihazınızda Öz Batak oyununu oynayarak heyecan dolu anlar yaşayabilirsiniz. Aynı anda farklı platformlarda olsalar da arkadaşlarınızı masanıza davet ederek, tanımadığınız kişilerle ya da bireysel olarak üç farklı zorluk derecesinde oyununuzu oynayabilirsiniz.

Oyunu oynarken masa ile sohbet edebilir ve puan durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz. Sizde Oz Batak oyununda başarı elde edin, rakibinizi masada batırın ve oyunun kazananı siz olun. Böylelikle oyunda puan sıralamasında ön sıralara adınızı yazdırabilirsiniz. Akıllı mobil cihazınızda sıkılmadan oynayabileceğiniz Öz Batak oyununa sizde sahip olun ve arkadaşlarınızı oyuna davet edin.

Daha sonrasında aynı masada yer alın ve kıyasıya bir oyunun peşine düşün. Bir çok kişinin vazgeçilmezi haline gelmeyi başaran bu mükemmel kart oyunu artık cebinizde sizinle her yere geliyor. Artık eskisi gibi kart yok, kartlar kayboldu derdine son. Öz Batak sizlere her zaman artık oyun oynama heyecanını yaşatacaktır. 

Daha Fazla Göster
Oz Batak indir
DİĞER SÜRÜMLER